دوره های آموزشی دیاکو

مکالمه زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه در چند سال اخیر به دلایل متعددی با استقبال بسیار زیادی درکشورمان مواجه شده است که از عمده ترین آنها می توان به مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان به ویژه کشور کانادا (کبک) و همچنین ادامه تحصیل در این کشورها اشاره کرد. در این راستا، علی رغم وجود منابع مختلف آموزش زبان فرانسه در ایران، انتخاب متدی مناسب برای رسیدن به تمامی اهداف مورد نظر متقاضیان همواره با چالش های زیادی در دنیای آموزش مواجه بوده است. بنا به ضرورت و اهمیت یادگیری این زبان، دپارتمان فرانسه آکادمی دیاکو با استفاده ازکادر حرفه ای، اساتید مجرب و با انتخاب متدی نوین تمامی تلاش خود را برای ارتقاء سطح رضایت و آمادگی متقاضیان جهت شرکت در آزمون ها و مصاحبه های سفارت کانادا و فرانسه نموده است.

 

چرا فرانسه یاد بگیریم

آموزش زبان فرانسه در چند سال اخیر به دلایل متعددی با استقبال بسیار زیادی درکشورمان مواجه شده است که از عمده ترین آنها می توان به مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان به ویژه کشور کانادا (کبک) و همچنین ادامه تحصیل در این کشورها اشاره کرد. در این راستا، علی رغم وجود منابع مختلف آموزش زبان فرانسه در ایران، انتخاب متدی مناسب برای رسیدن به تمامی اهداف مورد نظر متقاضیان همواره با چالش های زیادی در دنیای آموزش مواجه بوده است.

بنا به ضرورت و اهمیت یادگیری این زبان، دپارتمان فرانسه آکادمی دیاکو با استفاده ازکادر حرفه ای، اساتید مجرب و با انتخاب متدی نوین تمامی تلاش خود را برای ارتقاء سطح رضایت و آمادگی متقاضیان جهت شرکت در آزمون ها و مصاحبه های سفارت کانادا و فرانسه نموده است.

 

سیستم آموزشی ما

مجموعه کتابهای EDITO از جدیدترین و جذابترین متدهای آموزش زبان فرانسه به شمار می رود.

 

این مجموعه برای رده های سنی نوجوانان و بزرگسالان در 4 سطح A1, A2, B1, B2 تألیف شده که با گردآوری تکنیک ها و راهکارهای مناسب به منظور بالا بردن مهارتهای عمومی و به ویژه مهارت ارتباط کلامی زبان آموزان در شرایط گوناگون طراحی شده است. بدیهی است تمامی این اهداف به کمک عواملی چون ساختار ساده و بسیار روان ، و مسیر آموزشی کاملا مشخص این کتاب تحقق یافته است.

از دیگر مشخصات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

تاکید این کتاب بر روی  approche actionnelle  که امکان استفاده از توانایی و دانش زبان آموزان را میسر میسازد. ارایه نکات دستوی بسیار صریح و شفاف امکان ارزیابی زبان آموز از دانش زبانی خود در طی گذراندن دوره ها استفاده از موضوعات بروز مطابق با مضامین فرهنگی کشور فرانسه بدین ترتیب، این سری کتابها با ارایه ی مجموعه ای کاملا آموزشی پاسخگوی تمامی انتظارات شما خواهند بود. در صورت تمایل زبان آموزان در پایان کتاب سوم میتوانند با مشاوره دپارتمان فرانسه ، در کلاسهای سطوح پیشرفته تهران آکسفورد با منابع مشخص آموزشی شرکت نمایند.

 

شایان ذکر است از مزایای شرکت در کلاسهای زبان فرانسه آکادمی دیاکو، برگزاری دوره های فقط مکالمه در پایان هر کتاب می باشد. در این دوره ها با استفاده از مجموعه کتاب های Expression Orale سعی در افزایش سطح محاوره ی زبان آموزان در استفاده از دانش زبانی خود و بالا بردن اعتماد به نفس آنها شده است.

 

چنانچه همچنان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی در دیاکو سوالاتی در ذهن دارید همین حالا با شماره ۲۲۲۲۳۸۱۰ تماس بگیرید.

دیاکو را دنبال کنید!

مطالب آموزشی دیاکو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
همچنین جهت عضویت در خبرنامه دیاکو و دریافت مطالب روزانه در ایمیلتان، در خبرنامه دیاکو ثبت نام نمایید.